Kamuoyu Bilgilendirme

Sayın takipçiler ve site ziyaretçileri;

Geçtiğimiz haftalarda site sayfalarından aldığımız bir yorumla ilgili olarak bir açıklama yapma zorunluluğu doğmuştur. Bu duyuru, sitenin kurucusu olan 3 yöneticinin oy birliğiyle alınmış ortak kararı olması yanı sıra siteyle ilgili yapacağımız ilk ve son bilgilendirmedir. Dikkatlice okuyunuz.

Kurulduğu ilk günden beri sayfamızın varoluş amacı birinin veya birilerinin beğenisini, saygısını ya da takdirini kazanmak değildir. Bununla birlikte sitenin amacı herhangi bir özel hayata ait gizliliği ifşa etmek, birisine/birilerine hakaret etmek de olmamıştır. Bunların yanı sıra site içeriği ‘kendi yarattığı küçük temiz dünyalarındaki insanları’ öfkelendirmek ve başka insanlardan nefret etmelerine sebep olmayı da hedeflememektedir.

Mevcut site paylaşımlarında yer alan tüm görsel ve bilgiler halka açık kaynaklardan ve sosyal medyadan temin edilmiştir/edilmektedir. Zaten bu şekilde kişisel veri içerdiği düşünülen web sayfaları erişime kapatılmış, kişisel olduğu düşünülen bilgiler talep üzerine içerikten çıkartılmış/silinmiştir.

Site yöneticilerinin ‘bencil’ ve ‘kendini düşünen’ insanlar olduğu iddiasını taşıyan yakıştırma ise saygıdeğer (Sayın) yorum sahibine aittir.

Bir araya geldiğimiz ilk günden beri her insanda olması gerektiğine inandığımız samimiyet, sadakat ve saygı değerlerini bu sayfadan sizlere göstermekten hiç vazgeçmedik. Fakat bugün görülen lüzum üzerine site bir zaman sonra yayın hayatına son verecek, artık bu platformda paylaşım yapılmayacaktır.

Bunun dışında siteyle ilgili gerçeği ve detayları öğrenmek isteyen ziyaretçilerimiz bize yorum ya da mail yoluyla ulaşabilir.

Esenle kalın…

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s